Batzorde informatiboak

LANGILE BATZORDEA

LehendakariaJexux Leonet (EH Bildu)
Zinegotziak

Eneritz Arbelaitz (EH Bildu)

Agustin Lekuona (EH Bildu)

Jon Goikoetxea (EAJ-PNV)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

EgutegiaHileko 1. eta 3. asteartetan 12:00etan

 

OBRAK ETA ZERBITZUAK

LehendakariaAgustin Lekuona (EH Bildu)
Zinegotziak

Eneritz Arbelaitz (EH Bildu)

Jexux Leonet (EH Bildu)

Iñaki Arbelaitz (EAJ-PNV)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

EgutegiaHileko 2. eta 4. asteazkena 08:30ean

 

OGASUNA

LehendakariaJon del Olmo (EH Bildu)
Zinegotziak

Jexux Leonet (EH Bildu)

Eneritz Arbelaitz (EH Bildu)

Rafael Bergaretxe (EAJ-PNV)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

EgutegiaHileko 1. eta 3. asteartetan 08:30ean

 

PLANEAMENDUA

LehendakariaAgustin Lekuona (EH Bildu)
Zinegotziak

Jexux Leonet (EH Bildu)

Goratz Gezala (EH Bildu)

Jon Goikoetxea (EAJ-PNV)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

EgutegiaHileko 1. asteazkenetan 08:30ean

 

HIRIGINTZA

LehendakariaAgustin Lekuona (EH Bildu)
Zinegotziak

Eneritz Arbelaitz (EH Bildu)

Jexux Leonet (EH Bildu)

Iñaki Arbelaitz (EAJ-PNV)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

EgutegiaHileko 1. eta 3. astelehenetan 08:30ean

 

INGURUMENA ETA MENDIAK

LehendakariaEneritz Arbelaitz (EH Bildu)
Zinegotziak

Agustin Lekuona (EH Bildu)

Jexux Leonet (EH Bildu)

Iñaki Arbelaitz (EAJ-PNV)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

EgutegiaHileko 1. eta 3. astelehenetan 12:00etan

 

GIZARTE ONGIZATEA

LehendakariaOlaia Lasa (EH Bildu)
Zinegotziak

Olga Leibar (EH Bildu)

Eneritz Arbelaitz (EH Bildu)

Maitane Larruskain (EAJ-PNV)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

EgutegiaHileko 1. eta 3. ostegunetan 08:30ean

 

GAZTERIA, KIROLA ETA HEZKUNTZA EZ ARAUTUA

LehendakariaHaizea Saez de Egilaz (EH Bildu)
Zinegotziak

Enekoitz Markos (EH Bildu)

Goratz Gezala (EH Bildu)

Maitane Larruskain (EAJ-PNV)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

EgutegiaHileko 2. eta 4. astelehenetan 17:00etan

 

KULTURA

LehendakariaIosune Cousillas (EH Bildu)
Zinegotziak

Olaia Lasa (EH Bildu)

Josu Delgado (EH Bildu)

Rafael Bergaretxe (EAJ-PNV)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

EgutegiaHileko 2. eta 4. ostiraletan 08:00etan

 

EUSKARA

LehendakariaJosu Delgado (EH Bildu)
Zinegotziak

Arroxa Lizaso (EH Bildu)

Iosune Cousillas (EH Bildu)

Rafael Bergaretxe (EAJ-PNV)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

EgutegiaHileko 2. eta 4. ostegunetan 17:00etan

 

PARTE-HARTZEA

LehendakariaEneritz Arbelaitz (EH Bildu)
Zinegotziak

Olaia Lasa (EH Bildu)

Jexux Leonet (EH Bildu)

Jon Goikoetxea (EAJ)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

EgutegiaHileko azken asteazkenetan 17:00etan

 

FEMINISMOA

LehendakariaOlga Leibar (EH Bildu)
Zinegotziak

Eneritz Arbelaitz (EH Bildu)

Olaia Lasa (EH Bildu)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

Maitane Larruskain (EAJ-PNV)

Egutegia

Hileko lehenengo astelehenetan 13:00etan

 

KONTRATAZIO MAHAIA

Zinegotziak

Jexux Leonet (EH Bildu)

Janire Mitxelena (EAJ-PNV)

Bokalak (teknikoak)

Mariaje Otaegi

Amagoia Markos

Maribi Joaristi

Nerea Goizueta

Deborah Solla (idazkaria)